тенис клуб Албатрос Бургас

График за свбодните часове на кортовете на ТК Албатрос


Посочете дата, ако я няма в графика :

25.09.2020
Петък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Петър Лазев


Сашо


9-10

Петър Лазев


Петър Марков


10-11

Петър Лазев до 10.30


Петър Марков до 10.30


11-12

Боряна


Сергей Колев


12-13

Николай Малчев


Сергей Колев до 12.30


13-14

Николай Малчев до 13.30



14-15



15-16



16-17

Отец Серафим Димитров


Стоян Иванов


17-18

Отец Серафим Димитров до 17.30


Стоян Иванов до 17.30


18-19

Ивайло Найденов



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





26.09.2020
Събота
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Величко Киселков от 8.30


Янко Цветков от 8.30


9-10

Величко Киселков


Янко Цветков


10-11

Пламен Караколев


Стоян Вергиев


11-12

Пламен Караколев до 11.30


Стоян Вергиев до 11.30


12-13


Георги Цачев до 12.30


13-14


Ивайло Найденов


14-15


Ивайло Найденов до 14.30


15-16



16-17

Иван Димитров



17-18

Иван Димитров до 17.30



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





27.09.2020
Неделя
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10

Антоний Иванов


Марин


10-11

Антоний Иванов до 10.30


Марин до 10.30


11-12

Георги Цачев



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





28.09.2020
Понеделник
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10

Флориан Йорданов



10-11

Флориан Йорданов до 10.30



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Стоян Иванов



17-18

Стоян Иванов



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





29.09.2020
Вторник
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Петър Лазев



9-10



10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Илиян Иванов



17-18

Илиян Иванов


Димитър Асъмов от 17.30


18-19


Димитър Асъмов


19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





30.09.2020
Сряда
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Отец Серафим Димитров



17-18

Мануил Димитров от 17.30



18-19

Мануил Димитров


Петър Лазев


19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





01.10.2020
Четвъртък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Петър Лазев



9-10



10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Илиян Иванов



17-18

Илиян Иванов


Димитър Асъмов от 17.30


18-19

Мануил Димитров


Димитър Асъмов


19-20



20-21



21-22



22-23



23-24