тенис клуб Албатрос Бургас

График за свбодните часове на кортовете на ТК Албатрос


Посочете дата, ако я няма в графика :

14.10.2019
Понеделник
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11

Христо Митев от 10.30



11-12

Христо Митев



12-13



13-14



14-15



15-16

Цветан Петракиев


Станимир Диков


16-17

Цветан Петракиев до 16.30


Станимир Диков


17-18

Александър Червенков


Величко Киселков


18-19


Величко Киселков


19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





15.10.2019
Вторник
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11

Станимир Стефанов от 10.30



11-12

Станимир Стефанов


Борислав Илиев


12-13


Борислав Илиев до 12.30


13-14



14-15



15-16

Станимир станчев от 15.30


Росен Илиев


16-17

Станимир станчев


Росен Илиев


17-18

Станимир Стефанов


Яни Гайдурлиев


18-19

Станимир Стефанов


Яни Гайдурлиев


19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





16.10.2019
Сряда
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16

Цветан Петракиев


Станимир Стефанов


16-17

Цветан Петракиев


Станимир Стефанов до 16 .30 Величко Киселков


17-18


Величко Киселков


18-19


Николай Николов


19-20


Николай Николов


20-21



21-22



22-23



23-24





17.10.2019
Четвъртък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16

Цветан Петракиев



16-17

Цветан Петракиев


Величко Киселков от 16.30


17-18


Величко Киселков


18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





18.10.2019
Петък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10

Лъчезар Бебев



10-11

Лъчезар Бебев до 10.30



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Величко Киселков от 16.30



17-18

Величко Киселков


Огнян Панчев


18-19


Огнян Панчев


19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





19.10.2019
Събота
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11



11-12

Марин


Яни Гайдурлиев


12-13

Марин до 12.30


Яни Гайдурлиев


13-14

Огнян Панчев


Яни Гайдурлиев


14-15

Огнян Панчев


Стефан Стефанов


15-16


Стефан Стефанов до 15.30


16-17



17-18



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





20.10.2019
Неделя
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9



9-10



10-11



11-12

Огнян Панчев


Яни Гайдурлиев


12-13

Огнян Панчев


Яни Гайдурлиев


13-14

Огнян Панчев


Яни Гайдурлиев


14-15



15-16

Николай Малчев от 15.30



16-17

Николай Малчев



17-18



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24