тенис клуб Албатрос Бургас

График за свбодните часове на кортовете на ТК Албатрос


Посочете дата, ако я няма в графика :

18.07.2019
Четвъртък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Глеб от 8.30



9-10

Глеб


Костадин Тодоров от 9,30


10-11

Глеб до 10.30


Костадин Тодоров


11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Глеб от 16.30



17-18

Глеб


Цветан Петракиев


18-19

Янко Цветков от 18.30


Иван Габровски от18.30


19-20

Янко Цветков


Иван Габровски


20-21



21-22



22-23



23-24





19.07.2019
Петък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Глеб от 8.30



9-10

Глеб



10-11

Глеб до 10.30



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18


Веселин Киселков


18-19

Константин Кашлов от 18.30


Пламен Димитров от 18.30


19-20

Константин Кашлов


Пламен Димитров


20-21



21-22



22-23



23-24





20.07.2019
Събота
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9


Росен Илиев


9-10


Росен Илиев до 9.30


10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18

Димитър Балев



18-19

Димитър Балев до 18.30



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





21.07.2019
Неделя
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Глеб от 8.30


Александър Червенков от 8,30


9-10

Глеб


Александър Червенков


10-11

Глеб до 10.30


Николай Димитров


11-12


Николай Димитров до 11,30


12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Глеб от 16.30



17-18

Глеб



18-19

Глеб до 18.30



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





22.07.2019
Понеделник
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Глеб от 8.30



9-10

Глеб



10-11

Глеб



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Глеб от 16.30



17-18

Глеб


Мануил Димитров


18-19

Иван Панделиев от 18.30


Велислав Илиев от 18.30


19-20

Иван Панделиев


Велислав Илиев


20-21



21-22



22-23



23-24





23.07.2019
Вторник
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Глеб от 8.30



9-10

Глеб



10-11

Глеб до 10.30



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Глеб от 16.30



17-18

Глеб


Тодор Перчемлиев


18-19

Глеб до 18.30


Тодор Перчемлиев до 18.30


19-20

Иван Радев


Костадин Тодоров


20-21



21-22



22-23



23-24





24.07.2019
Сряда
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Глеб от 8.30



9-10

Глеб



10-11

Глеб до 10.30



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17

Глеб от 16.30



17-18

Глеб



18-19

Иван Панделиев от 18.30


Константин Кашлов от 18.30


19-20

Иван Панделиев


Константин Кашлов


20-21



21-22



22-23



23-24