тенис клуб Албатрос Бургас

График за свбодните часове на кортовете на ТК Албатрос


Проверка за друга дата
22.06.2024
Събота
Час Корт 1Корт 2
7-8


Данчо


8-9

Мая


Наско


9-10

Александра


Наско


10-11

Александра


София


11-12


София


12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24





23.06.2024
Неделя
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Димитър Балев



9-10

Димитър Балев до 9.30



10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18


Цветан Цветанов


18-19

Димитър Асъмов


Лонг


19-20

Димитър Асъмов


Лонг


20-21



21-22



22-23



23-24





24.06.2024
Понеделник
Час Корт 1Корт 2
7-8

Данчо


Недялко Жеков


8-9

Стоян Иванов


Недялко Жеков до 9.30


9-10

Стоян Иванов до 9.30


Данчо до 9.30


10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18



18-19

Иван Габровски от 18.30



19-20

Иван Габровски



20-21

Иван Габровски



21-22



22-23



23-24





25.06.2024
Вторник
Час Корт 1Корт 2
7-8

Отец Серафим Димитров


Алла


8-9

Стамбето от 8.30


Петър Лазев


9-10

Стамбето


Петър Лазев


10-11

Стамбето до 10.30


Данчо


11-12

Петър Лазев до 11.30


Данчо до 11.30


12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18

Пламен Пенев


Лонк от 17.30


18-19

Пламен Пенев до 18.30


Лонк


19-20

Десислава Дюлгерян


Гергана Николова


20-21



21-22



22-23



23-24





26.06.2024
Сряда
Час Корт 1Корт 2
7-8

Димитър Стаматов


Данчо


8-9


Данчо


9-10


Данчо


10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18

Манчо


Цветан Цветанов


18-19

Манчо 18.30


Евгени Банков


19-20


Евгени Банков


20-21



21-22



22-23



23-24





27.06.2024
Четвъртък
Час Корт 1Корт 2
7-8



8-9

Стамбето от 8.30


Данчо до 8.30


9-10

Стамбето


Данчо


10-11


Данчо


11-12


Данчо до 11.30


12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18

Пламен Пенев



18-19

Пламен Пенев до 18.30


Десислава Дюлгерян


19-20

Гергана Николова


Десислава Дюлгерян


20-21



21-22



22-23



23-24





28.06.2024
Петък
Час Корт 1Корт 2
7-8


Отец Серафим Димитров


8-9


Данчо до 8.30


9-10


Данчо до 9.30


10-11



11-12



12-13



13-14



14-15



15-16



16-17



17-18



18-19



19-20



20-21



21-22



22-23



23-24